Hidroksipropil metilselüloz 200000mPas uygulama

200.000 mPas HPMC, inşaat alanında ve kişisel bakım alanında kullanılabilir, yüksek etkili kalınlaştırma işlevi sunar.
200.000 Viskoziteli Hidroksi Propil Metil Selüloz (HPMC). Apollocel, çimento bazlı fayans yapıştırıcıları, İyi su tutma, iyi kayma direnci gibi çimento bazlı uygulamalar için geliştirilmiştir. Aynı zamanda iyi çalışma yeteneği sergiler. Seçilen parçacık boyutu dağılımı, hızlı veya topaksız çözünmeyi garanti eder. Tüm geleneksel mineral ve organik bağlayıcılarla uyumludur. Apollocel, diğer toz malzemelerle kuru karıştırmak için tasarlanmıştır ve suda yönlendirilmiş çözülme için kullanılmamalıdır.
Düşük dereceli yer değiştirme ve eterleşme oranına sahip Apollocel, aşağıdaki Yapı Kimyasallarında çimento bazlı ürün uygulamaları için geliştirilmiştir.
Ayrıca HPMC 200.000 deterjanda kullanılabilir,
su bazlı formülasyonlarda koyulaştırıcı, bağlayıcı ve film oluşturucu olarak işlev görür. Apollocel'in bazı kaliteleri ikili organik ve organik solvent/su sistemlerinde de kullanılabilir. Hidroksipropil içeriği ve moleküler ağırlık arasında değişen çok çeşitli dereceler mevcuttur. Belirli bir formülasyon için optimum viskozite, reoloji, nem tutma ve bağlama özelliklerini elde etmek için uygun Apollocel derecelerini seçerek mümkündür..